У росії заарештували відповідального за новітні ракети путіна топчиновника "Роскосмосу"

Заступника генерального директора держкорпорації "Роскосмос" Олега Фролова заарештовано за обвинуваченням у розкраданні коштів під час закупівлі обладнання. Про це з посиланням на слідком РФ повідомляє The Moscow Times.

Разом із Фроловим під варту відправлено двох підприємців.

За інформацією СКР, кожному з фігурантів кримінальної справи висунуто обвинувачення в шахрайстві в особливо великому розмірі (ч. 4 статті 159 Кримінального кодексу Російської Федерації).

"За версією слідства, Фролов, використовуючи службове становище, вступив у злочинну змову з двома іншими співучасниками злочину. Під час виконання контракту вони викрали бюджетні кошти під час закупівлі обладнання в сумі щонайменше 435 мільйонів рублів", - ідеться в повідомленні.

На своїй посаді Фролов, який раніше служив у космічних військах, відповідав за державну програму озброєнь "Роскосмосу". У рамках цієї програми держкорпорація займається розробкою і виробництвом новітнього озброєння росії - ракет, крилатих блоків і безпілотників, які 2018 року диктатор путін анонсував як "відповідь на дії США".

Один зі зразків цього озброєння - міжконтинентальна балістична ракета "Сармат", яка має замінити ракети "Воєвода". "Сармат" спроєктували і виробляють на підприємствах, що належать "Роскосмосу", - Державному ракетному центрі імені В.П. Макеєва і заводі "Красмаш".

Також розробки "Роскосмосу" збираються застосовувати і для іншої зброї, анонсованої путіним. У 2018 році президент розповідав, що у Росії є гіперзвукова зброя - комплекси "Авангард" і "Кинджал", а також протикорабельна ракета "Циркон".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті