У Росії внесли до списку терористів і екстремістів телеведучу Тетяну Лазарєву

У Росії телеведучу Тетяну Лазарєву, яку було визнано в РФ іноземним агентом, внесли до списку терористів і екстремістів. Про це 19 червня пишуть росЗМІ з посиланням на рішення Росфінмоніторингу.

До цього на неї завели справу за статтею про публічну пропаганду тероризму з використанням інтернету. У цій справі Лазаревій загрожує до семи років колонії. Приводом для заведення справи стало інтерв'ю, яке вона дала в серпні 2023 року і в якому вона назвала виправданими атаки українських безпілотників на Москву.

Тетяна Лазарєва прокоментувала порушення кримінальної справи коротко.

"Привіт вам тепер ще й від терористки! Обговорювати це все марно, звертати увагу. Нічого я зробити не можу з цим, дійсно, тепер тебе можна призначити ким завгодно", - звернулася вона до своїх підписників у Telegram.

Раніше 13 червня стало відомо, що МВС Росії оголосило Тетяну Лазарєву в розшук за кримінальною статтею.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті