У Росії влада вимагає знести храм через те, що його 78-річний настоятель проти війни

Чиновники зі Слов'янська-на-Кубані Краснодарського краю РФ вимагають від 78-річного священика Віктора Пивоварова, який побудував Покровсько-Тихонівський храм на приватній ділянці коштом пожертвувань, знести храм. Про це повідомляє паблік ЧТД 28 травня.

Влада вважає храм незаконною спорудою.

До того ж зазначають, що там «неодноразово вчиняється злочин проти основ конституційного ладу безпеки РФ»».

«Йдеться про антивоєнні проповіді настоятеля. Віктор - архієпископ Російської православної церкви, яка не підпорядковується РПЦ. До цього літнього священика двічі штрафували за «дискредитацію» армії (за доносом парафіянки), а в жовтні у Пивоварова в келії пройшли обшуки", - повідомляють журналісти.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті