У росії "велика вода" затопила майже 16 тисяч будинків у 33 регіонах

Кількість житлових будинків на території Росії, що перебувають у зоні паводку, сягнула 15,8 тис. Про це повідомили у прес-службі МНС Росії 15 квітня, - пише ТАСС.

"На сьогодні у 33 суб'єктах Росії залишаються підтопленими понад 15,8 тис. житлових і дачних будинків, приблизно 28 тис. присадибних ділянок, 111 низьководних мостів і 84 ділянки доріг", - сказали в МНС.

Складна ситуація залишається в Приволзькому та Уральському федеральних округах. Велика частина підтоплених будинків припадає на Оренбурзьку область - 15 тис.

На сьогоднішній ранок Рівень води в річці Тобол біля Кургану перевищив шість метрів. У місті лунає евакуаційна сирена. У Томську за добу рівень води в річці Томь зріс майже на метр. Річка Томь, що вийшла з берегів, розмила автомобільну дорогу і частково зруйнувала потоконаправляючу дамбу.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті