У росії скерували на ЗАЕС Росгвардію після публікації карти замінування станції – ГУР МО

Росія вже відреагувала на публікацію Головним управлінням розвідки Міноборони України карти замінування окупантами Запорізької АЕС. Про це розповів представник ГУР МО Андрій Юсов 8 липня в ефірі телемарафону, - пише Гордон.

"Це певний привіт усім "голубам миру", які кажуть за кордоном, що не бачать – можливо, у них проблеми із зором – якихось проблем у діях окупантів. З іншого боку, це сигнал окупантам, що українці все бачать", – прокоментував Юсов публікацію карти.

За його словами, оприлюднено не все. Карта показує мінно-вибухові загородження, але є ще замінована техніка, вантажівки з вибухівкою на території станції тощо, водночас замінування триває.

Юсов зазначив, що окупанти вже відреагували на оприлюднення цієї інформації.

"Терміново представники Росгвардії – саме вони відповідають в окупаційному корпусі за ситуацію на Запорізькій атомній станції – виїхали для того, щоб вносити відповідні корективи, які, утім, теж не будуть становити для нас якихось таємниць", – сказав Юсов.

Як повідомлялося, окупанти продовжують мінування Запорізької атомної електростанції та об’єктів на території станції.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті