У росії роздали повістки у військкомат жителям 33 регіонів

Повістки у військкомат отримали мешканці вже 33 росыйських регіонів, - повідомляє телеграм-канал Astra 15 березня.

"У списку: Москва, Санкт-Петербург, Білгородська, Воронезька, Калузька, Липецька, Мурманська, Пензенська, Свердловська, Тюменська, Ульянівська, Саратовська, Нижегородська, Омська, Челябінська, Тамбовська, Тверська, Архангельська, Володимирська, Московська, Ленінградська, Красноярський, Краснодарський, Пермський краї, Кабардино-Балкарська, Чуваська республіки, Дагестан, Татарстан, Марій Ел, Комі, Ханти-Мансійський та Ямало-Ненецький автономні округи", - йдеться у повідомленні.

Як стверджує голова російської правозахисної організації «Агора» Павло Чиков, про другу хвилю мобілізації поки не йдеться - військкомат може вручити повістку у разі, якщо громадянин не повідомив про зміну своїх даних, також чоловіків можуть викликати у військкомат у період відбору на військові збори.

«Військові збори проводяться лише на підставі указу президента (п. 9 положення). Однак указ не опублікований, тому закликати запасників на військові збори нині – незаконно», — запевняє Чиков.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті