У росії придумали черговий привід для зриву зернової угоди

У росії заявили про призупинення зернової угоди через нещодавню атаку надводними дронами Чорноморського флоту у Севастополі. Про це йдеться у заяві, опублікованій у телеграм-каналі Міноборони РФ.

"Проведений аналіз маршруту руху українських безекіпажних катерів показав, що всі їх запустили з акваторії порту Одеса, визначеного для реалізації «чорноморської ініціативи». Їхнє розгортання було здійснено в районі гуманітарного коридору, також задіяного для вивезення сільськогосподарської продукції з портів України. Терористичні акції київського режиму ставлять під загрозу чергове продовження «зернової угоди» після 18 травня ц.р", - скаржаться у Міноборони РФ.

Як повідомлялося раніше, у Севастополі в ніч на 24 квітня відбивали атаку надводних дронів

 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті