Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Ставропольському краї РФ поліція перевіряє дитячий садок на пропаганду ЛГБТ через кольорові лави у закладі, - повідомляє телеграм-канал ASTRA.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"У поліцію про дитячий садок повідомив житель Єсентуків 65-річний Микола Г. Рано вранці чоловік ішов своїм містом, на вулиці Долина Роз його шлях ліг повз дошкільний заклад. Погляд пенсіонера зачепився за різнокольорові ворота і лавочки на території дитячого садка «Зоряночка». Вони розфарбовані у кольори веселки", - йдеться у повідомленні.
"Все це нагадало Миколі кольору ЛГБТ і громадянин поспішив доповісти про це силовикам. Тепер дитячий садок перевіряють на пропаганду", - зазначили журналісти.
Як повідомлялося, у Петербурзі мешканець доніс у поліцію на музей Ерарта через картину з ведмедем, яку він трактував як "дискредитацію" країни, путіна та СВО.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту