У Росії планують внести зміни до закону про вибори президента з урахуванням "виборців" окупованих регіонів України

У Росії заявили про необхідність внесення змін до закону про вибори президента з урахуванням "виборців" окупованих регіонів України, які Кремль називає "новими суб'єктами Федерації". Про це повідомила голова Центрвиборчкому РФ Елла Памфілова, - пишуть російські ЗМІ.

"Так, є певне розуміння, що потрібно вносити низку точкових змін у закон про вибори президента Росії.... З урахуванням того, що голосування на президентських виборах відбуватиметься і в чотирьох нових суб'єктах, з урахуванням необхідності забезпечення безпеки наших громадян", - розповіла вона.

Як повідомлялося раніше, світова спільнота не визнає жодних виборів на окупованих територіях.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті