У росії під час свят щорічно помирають близько 17 тисяч громадян, найбільше - у новорічні

Щороку 17 тисяч росіян помирають «від свят» - цих смертей у звичайні дні не було б. Найчастіше «вбиває» росіян Новий рік, серед «спільників» якого - алкоголь. Про це повідомляє російський паблік «Еж» 29 січня.

Паблік наводить слова колишнього головного санітарного лікаря Росії Геннадія Онищенка: «Декада жаху, коли більшості доводиться стикатися з найстрашнішим ворогом - самим собою».

«У чомусь він має рацію: щорічно на січневі канікули припадає 6 тисяч надлишкових смертей. У звичайні дні ці люди залишилися б живі. Те ж саме відбувається і з іншими святами: 23 лютого, 8 березня, 9 травня. Щороку 2,2 тисячі людей помирають у день народження - і це знову надлишкові смерті. А значить, що шанс померти у свій день народження вищий, ніж у будь-який інший день», - пишуть на російській платформі “Если быть точным”.

За російською статистикою, у святкові дні кількість алкогольних отруєнь зростає на 41,5%. На січневих канікулах частка алкогольних отруєнь у загальній смертності збільшується більш ніж удвічі: з 1,4 до 3,5%.

Ще у свята в росії частіше вбивають. Якщо в середньому у звичайний день у Росії відбувається 40-50 убивств, то 23 лютого, 8 березня, 1 і 9 травня - 65-70, а 1 січня їхня кількість зростає до 170-180. Також у РФ у дні народження відбувається на 9% більше самогубств, ніж в інші дні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті