У росії новий командувач ЦВО офіційно змінив Лапіна - керував разом із "кадировцями" захопленням Маріуполя та "Азовсталі"

У росії генерал-лейтенант Андрій Мордвічов офіційно змінив генерал-полковника Олександра Лапіна на посаді командувача Центрального військового округу (ЦВО), - пише російський "РБК" 17 лютого.

Про призначення Мордвічева повідомляв у середині січня депутат Держдуми Дмитро Саблін. «Вітаю Андрія Мордвічова з призначенням на посаду командувача Центрального військового округу. Бойовий генерал, смілива людина", - написав тоді Саблін, уточнивши, що Мордвічов був поранений під час захоплення Маріуполя.

Відомо, що 47-річний генерал Мордвічов раніше командував 8-ю армією, керував армійськими підрозділами під час захоплення Маріуполя. Наприкінці березня росТВ показало відео як спростування інформації, що з'явилася, про загибель Мордвічева — на ньому той стояв поруч із головою Чечні Кадировим. "Ахмат - реальна сила!" — сказав Мордвічов на відео, після чого вони обіймаються, і Кадиров відповідає: «Ось так каже наш командувач, найкращий командувач!»

Крім того, 8 квітня Кадиров публікував відео з Мордвічовим та найманцями чеченських підрозділів, які зібралися на оперативну нараду щодо «завершальної фази спецоперації» в Маріуполі, йшлося, зокрема, і про штурм «Азовсталі». З учасниками наради Кадиров спілкувався з відеозв'язку.

 
 
 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті