У Росії на тлі «СВО» і масового помилування Путіним небезпечних злочинців засекретили статистику зростання злочинності

У Росії на тлі «СВО» і масового помилування Путіним небезпечних злочинців засекретили статистику зростання злочинності. Про це пише ТК «Інформаційний Спротив».

Видання зазначає, що МВС РФ перестало публікувати щомісячні доповіді про стан злочинності. Зокрема, відомство оприлюднило актуальні дані за січень-квітень у вигляді короткої довідки з вибірковими відомостями, які мали позитивний характер. 

Як повідомлялося раніше, для війни проти України російська влада почала масово звільняти з місць позбавлення волі небезпечних злочинців. Путін підписував укази про помилування вбивць, грабіжників і ґвалтівників, які підписували контракт із ЗС РФ. Після цього в Росії значно погіршилася статистика злочинності. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті