У Росії "кіпеш" в аеропорту Волгограда: обмежено польоти, введено план "Килим"

У Росії повідомили про обмеження польотів, які ввели в аеропорту Волгограда, затримується кілька рейсів. Про це 15 травня пише ТГК Brief.

За даними сервісу Flightradar, літаки, що проходять повз, облітають Волгоград стороною.

"Видання V1 стверджує, у повітряному просторі над Волгоградською областю запроваджено план "Килим". Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає", - ідеться в повідомленні.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті