У росії хочуть щонайменше до 2025 року узаконити "паралельне" кінопіратство

У російській Раді федерації підготували законопроєкт, яким пропонується до 2025 року не застосовувати положення Цивільного кодексу щодо захисту прав прав правовласників зарубіжних фільмів із "недружніх країн" під час показів їхніх фільмів у РФ. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначено, що "через те, що фільм не є товаром, неможливо вирішити питання галузі кінопоказів у рамках паралельного імпорту".

"У зв'язку з цим пропонується не застосовувати у 2023 і 2024 роках деякі норми Цивільного кодексу щодо зарубіжних авторів іноземного кіно, які вчиняють недружні дії щодо Росії або відмовилися від надання прав на показ своїх фільмів на російській території", - вказують "сенатори".

Уточнюється, що йдеться про норми, що стосуються захисту виняткових прав автора на результати інтелектуальної діяльності та відповідальності за їх порушення, наприклад, за неправомірний показ фільму в кінотеатрі.

За словами авторів законопроєкту, "пропонована норма аналогічна тій, що дозволяє паралельний імпорт товарів до Росії".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті