У росії громадський активіст пропонує перевірити на дискредитацію рекламу служби по контракту в ЗС РФ на фоні цвинтаря

Російський активіст Андрій Лисенко звернувся до правоохоронних органів із проханням перевірити на предмет дискредитації збройних сил РФ рекламу контрактної служби, що розміщена на фоні цвинтаря. Відповідне відео опубліковано у російських телеграм-каналах.

"Вважаю, що логічний ланцюжок «цвинтар — служба за контрактом» є справжньою, а не надуманою дискредитацією Збройних сил РФ... Причому, що йде від тих, хто пише доноси на цивільних активістів", - сказав активіст.

Він надіслав відео ФСБ для перевірки на предмет дискредитації армії. Перевірку проведе оренбурзька прокуратура. За словами Лисенка, рекламний щит, ймовірно, належить Сергію Страпончику, пов'язаному з віце-губернатором області.

Як повідомлялося раніше, у Запорізькій області рашисти бояться спілкуватись із місцевими й припинили брати в них їжу

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті