У росії готуються відбирати майно за "фейки про армію і СВО"

Законопроєкт про конфіскацію майна за "фейки" про армію внесуть до Держдуми РФ у понеділок Про це заявив спікер нижньої палати російського парламенту В'ячеслав Володін, повідомляють росЗМІ.

За його словами, законопроєкт дасть змогу "конфісковувати гроші, цінності або інше майно, що використовуються або призначені для фінансування злочинної діяльності проти безпеки Російської Федерації", а також позбавляти почесних звань за "фейки" про армію, заклики до "екстремістської" діяльності, "дискредитацію" ЗС РФ та ін. 

Про це Володін повідомив у зв'язку з "необхідністю покарання негідників, зокрема діячів культури, які підтримують нацистів, ллють бруд на нашу країну, солдатів і офіцерів, які беруть участь у СВО".

Нагадаємо, у Держдумі заявили, що "ухвалили всі необхідні закони для повної інтеграції нових регіонів у правове поле РФ".

Як повідомлялося, депутат Держдуми РФ погрожує відібрати у США Аляску, натякає і на втрату Техасу. 

Також нагадаємо, що заклики депутата Держдуми знищувати незгодних із політикою Путіна офіційно визнані нормою. 

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті