У росії даватимуть 7 років колонії за "дискредитацію" всіх учасників війни в Україні, путін підписав закон

Російський диктатор путін підписав законопроект про покарання за "дискредитацію" та розповсюдження "фейків" про всіх учасників війни в Україні, у тому числі представників "добровольчих формувань" та "сприяючих" російській армії організацій. Про це повідомляє "Настоящее время".

Зазначається, що "брехнею" та "провокацією" влада росії після початку війни в Україні визнає будь-яку інформацію, яка відрізняється від повідомлень міноборони РФ. Наприклад, "фейками" вже була визнана інформація про удар по Драмтеатру в Маріуполі, де ховалися мирні жителі, про удар по пологовому будинку в Маріуполі, а також про цілеспрямовані обстріли житлових будинків, вбивства та зґвалтування мирних жителів в Україні.

Законопроект передбачає внесення поправок до вже існуючої статті про "фейки" про російську армію (207.3 КК). Раніше від "фейків" закон захищав лише кадрових військових та мобілізованих, але в ньому нічого не йшлося про добровольчі формування та ПВК. Максимальне покарання за першою частиною цієї статті збільшується тепер із трьох років колонії до п'яти. Максимальне покарання по другій та третій частині не змінюється – 10 та 15 років колонії відповідно.

Внесено поправки і до закону про "дискредитацію" армії росії. Статті 20.3.3 КпАП та 280.3 КК враховуватимуть "дискредитацію" не лише військовослужбовців, а й добровольців та інших учасників війни. Максимальне покарання за статтею 280.3 КК у новій версії закону становитиме до 7 років ув'язнення (раніше було п'ять).

У повідомленні нагадується, що в січні засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що "є окремі ЗМІ, блогери та телеграм-канали, які займаються відвертою дискредитацією добровольців", і закликав "жорстко припинити" це. Після цього глава держдуми РФ Володін доручив главам комітету з оборони та комітету з безпеки та протидії корупції "в терміновому порядку" вивчити питання щодо можливості внесення змін до законів.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті