У росії близько 2,5 тисяч компаній платитимуть "податок на війну" - путін підписав закон

Російський диктатор путін сьогодні, 4 серпня, підписав закон про "податок на надприбуток",- повідомляє The Moscow Time.

Це зроблено для того, щоб поповнити федеральний бюджет, який витрачає кожну третю гривню на війну і до середини року вичерпав усі закладені на армію кошти.

Російські компанії, які заробили у 2021-22 рр. понад 1 млрд рублів, будуть зобов'язані заплатити 10% від суми, на яку їхній прибуток перевищив цифри 2018-19 рр., випливає із закону.

Загалом влада має намір зібрати за допомогою нового податку 300 млрд рублів. Від нього будуть звільнені нафтогазові корпорації, нафтопереробний бізнес, аграрії, вугільники, виробники СПГ, а також малий бізнес, випливає із закону.

За оцінками російського Мінфіну, платниками податку стануть 2,5 тисячі російських компаній, а найбільшу суму - по 60 млрд рублів - доведеться віддати підприємствам з видобутку твердих корисних копалин і виробникам добрив.

Як повідомлялося, путін підписав закон, який з 1 січня 2024 року встановлює в РФ вік призову громадян на військову службу з 18 до 30 років.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті