У Росії аеропорт Саратова закрили через безпілотники

У Росії саратовський аеропорт «Гагарін» призупинив приймання і відправлення літаків через попередження про можливу атаку безпілотників на регіон. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Губернатор Саратовської області Роман Бусаргін заявив, що екстрені служби регіону приведені в повну готовність після отримання інформації від міноборони РФ про потенційну загрозу атаки БПЛА.

У повідомленні нагадується, що останній інцидент із безпілотниками в Саратовській області стався 26 серпня, коли, згідно з даними міноборони країни-агресора, у повітряному просторі регіону було збито дев'ять дронів. 

Як повідомлялося, українські безпілотники атакували 6 областей РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Країна
29.12.2025
19:48

Володимир Фесенко: Вікно можливостей лише прочинене, РФ не готова до компромісів по Донбасу, а переговори після зустрічі в США стали ще жорсткішими

Активізація міжнародних контактів навколо можливого припинення вогню та пошуку формули мирної угоди між Україною і Росією супроводжується зростанням дипломатичної напруги та суттєвим ускладненням переговорної динаміки. Попри готовність Києва...
Всі статті