У російських призовників будуть відбирати закордонні паспорти: путін підписав закон

Російський диктатор путін підписав поправки до закону "Про порядок виїзду з Російської Федерації і в'їзду в Російську Федерацію". Документ було офіційно опубліковано на порталі правової інформації 13 червня, - пише "Медуза".

Серед іншого поправки передбачають, що призвані на військову або альтернативну цивільну службу повинні будуть здавати закордонні паспорти на зберігання в міграційний відділ МВС або МФЦ. Здати паспорт потрібно протягом п'яти днів з моменту призову. Його повернуть після завершення служби.

Якщо росіянин, право якого на виїзд із країни обмежено, не здасть без поважної причини паспорт на зберігання, документ визнають недійсним.

Закон про здавання закордонних паспортів набуде чинності через 180 днів. Як зазначали правозахисники, імовірно, він не торкнеться осіннього призову 2023 року.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті