У російських пабліках сміються над Шойгу і тими, хто за надзвичайними цінами виїжджав із РФ

У сегменті соцмереж окупантів з'явилися жарти з приводу "розшуку" міністра оборони РФ Шойгу.
 

"Увага! Розшукується міністр оборони ганьби. Зник у невідомому напрямку, не виходить на зв'язок із 23 червня.  Ось навіть Путін з'явився зі зверненням до народу, а цей екземпляр все в підпіллі. Сором", - коментують у соцмережах.

Крім того, користувачі іронізують над тими співгромадянами, хто у зв'язку з "заколотом" вирішив терміново покинути батьківщину за будь-які гроші.

Як повідомлялося раніше, глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин після укладення "угоди" з російською владою поїде в Білорусь, кримінальну справу стосовно нього буде припинено.

Нагадаємо, що терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що переворот у росії успішно відбувся, від влади насильницьким шляхом відсторонено другу людину в державі, натякая на Шойгу.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті