У російському Волгограді окупант із ПВК «Вагнер» намагався задушити 12-річну дівчинку в під'їзді будинку

У російському Волгограді окупант із ПВК «Вагнер» намагався задушити 12-річну дівчинку в під'їзді будинку. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Шестикласниця поверталася зі школи додому і вирішила зайти до подруги. Коли дівчинка пройшла в під'їзд, ззаду на неї накинувся дорослий, велів не кричати і почав душити. Дитину врятував мешканець будинку, який вийшов із ліфта. Душитель утік, але його вдалося ідентифікувати та затримати.

Лиходієм виявився колишній військовослужбовець ПВК «Вагнер», нагороджений медалями за окупацію Соледара та участь у «Бахмутській м'ясорубці».

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті