У російському Таганрозі пролунали потужні вибухи

Потужні вибухи пролунали 26 вересня у російському місті Таганрог Ростовської області. Про це повідомляють російські Телеграм-канали.

Пабліки, посилаючись на дані жителів, пишуть про щонайменше два вибухи та публікують фото слідів у небі над містом після "гучних звуків" та імовірної роботи ППО.

Разом з тим деякі з місцевих Телеграм-каналів стверджують, що у небі над Таганрогом збито український безпілотник.

"Над Таганрогом російська ППО збила ворожий безпілотник. За попередніми даними, постраждалих немає", - йдеться у повідомленні.

Водночас влада міста стверджує, що гучні звуки та інверсійні сліди в небі над Таганрогом викликані навчаннями військових.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті