У російському Шебекіно після обстрілу горить гуртожиток, пошкоджень зазнала будівля адміністрації

У російському прикордонному місті Шебекіно горить гуртожиток, будівля міської адміністрації "постраждала". Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова.

Місто Шебекіно обстріляли з "Граду", заявив губернатор. "Від прямого попадання снарядів горить будівля гуртожитку, руйнування є і в будівлі адміністрації", - написав він.

Кадри "з Шебекиного, де після українського обстрілу горить гуртожиток" опублікувало держагентство РИА Новости. За словами Гладкова, "у місті немає світла".

Крім того, губернатор стверджує, що інформація, яка з'явилася раніше в телеграм-каналах, про загиблих і постраждалих унаслідок обстрілу автобуса "не підтверджується ні главою округу, ні бригадою швидкої допомоги, яка оглянула автобус, - він порожній".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті