У російському прокаті провалився пропагандистський фільм про війну в Україні

Російський фільм "Свідок", що описує вторгнення в Україну з позицій російської пропаганди, провалився у прокаті. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Зазначається, що фільм зібрав менше ніж 7 млн рублів за перші чотири дні прокату за бюджету в 200 млн рублів. Згідно з даними Єдиної автоматизованої інформаційної системи (ЄАІС), за цей час картина привернула лише 19 900 глядачів. Середнє число глядачів на сеансі становило всього чотири людини. Для стійкого прокату потрібна наявність як мінімум 17-20 глядачів на сеансі.

Фільм "Свідок" оповідає про скрипаля з Бельгії, який опинився в Києві в лютому 2022 року. Українські військові в картині показані вбивцями і садистами, громадяни західних країн - байдужими обивателями, а відповідальність за вбивство мирного населення в Бучі, обстріл вокзалу в Краматорську і знищення пологового будинку в Маріуполі автори прямо перекладають на Київ.

Стрічка, спочатку була названа "Музикант", отримала підтримку і від міністерства культури, і від міністерства оборони РФ. Однак після заколоту найманців ПВК "Вагнер", яких неофіційно називали "музикантами", її вирішили перейменувати.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті