У російському Петербурзі провели масштабну операцію з депортації громадян країн Центральної Азії

У Санкт-Петербурзі РФ сьогодні, 29 березня, почалася масштабна операція "Антимігрант" із депортації громадян країн Центральної Азії. Про це пише низка росЗМІ з посиланням на правозахисний проект "Первый отдел".

"Адвокат проекту, що захищає права мігрантів, розповів, що силовики звозять мігрантів на автобусах у переповнені депортаційні центри Петербурга, проводять рейди по квартирах і гуртожитках, а також готують автобуси для перевезення мігрантів в аеропорт "Пулково". Кілька автобусів уже вирушили в аеропорт", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за розстрілом мирних жителів у "Крокусі" незворушно спостерігали співробітники ФСБ.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті