У російському Новосибірську 13 осіб дістали термічні опіки через прорив труби з окропом 

У РФ 13 осіб отримали опіки через другу комунальну аварію в Новосибірську за тиждень, - повідомляють росЗМІ.

У всіх постраждалих діагностовано термічні опіки нижніх кінцівок I-II ступеня. До опікового центру обласної лікарні госпіталізовано двох людей, повідомляє регіональний МОЗ.

Аварію також прокоментував губернатор Новосибірської області Андрій Травніков. За його словами, друга аварія, ймовірно, стала наслідком першої, що сталася 11 січня. Скільки займе лагодження і перепідключення жителів, губернатор не повідомив.

На запитання про можливість нових проривів в інших частинах міста Травніков сказав, що "гарантій ніхто дати не може" і що влада "готуватиметься до різних сценаріїв".

У Новосибірську сьогодні до -27 градусів. Без тепла залишилося близько 250 будинків і установ, включно з перинатальним центром і туберкульозною лікарнею.

Як повідомлялося, у російському Новосибірську вкотре прорвало трубу з окропом - пара піднялася вище будинків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті