У російському МЗС сьогоднішні шанси на мирні переговори з Україною оцінили як нульові

Росія зараз навряд чи зможе прийти до компромісного рішення з Україною, заявив заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков в інтерв'ю CNN, - пишуть росЗМІ 4 грудня.

Журналіст запитав у нього, наскільки можливі зараз мирні переговори, і в яких зонах Росія може піти на компроміс.

«Шанси на компроміс наразі дорівнюють нулю. Щойно люди в Києві почнуть розуміти, що Росія не піде запропонованим ними шляхом, я думаю, можуть з'явитися можливості», - сказав Рябков.

На його думку, «чарівного вирішення конфлікту» не існує.

Заступник міністра повідомив, що Москва поки що не отримувала будь-яких пропозицій від команди обраного президента США Дональда Трампа, коли вони надійдуть, їх розглянуть, «але не на шкоду нашим національним інтересам»

Як повідомлялося, новообраний президент США Дональд Трамп розглядає три основні плани завершення війни в Україні, запропоновані його радниками. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті