У російському Красноярську визнали, що план щодо контрактників для війни проти України виконують за рахунок алкоголіків, бомжів, бичів і зеків

У російському Красноярську визнали, що план щодо контрактників для війни проти України виконують за рахунок алкоголіків, бомжів, бичів і зеків. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що на засіданні комісії Міськради Красноярська голова Залізничного району Юрій Савчук поскаржився, що не має змоги забезпечити якісний набір контрактників, які готові вирушити на "СВО". 

Виконання плану, за його словами, ускладнюється тим, що "спортсменів, людей від 18 до 27 років мало". Периферійні райони міста вирішують цю проблему за рахунок асоціальних елементів. 

"З огляду на те, що в контрактники в нас за останній рік потрапляють переважно алкоголіки, бомжі, бичі, зеки тощо, то Центральний і Залізничний район - це райони старі, центральні, де такого колективу менше, ніж по периферії міста", - погодився з ним місцевий депутат В'ячеслав Дюков.

Крім того, поскаржився голова району, відправлених на війну проти України ув'язнених у план не завжди зараховують. "Ну, навіть якщо ми говоримо про зеків, у нас на території є СІЗО. Ми того року 58 осіб відправили, а нам їх просто не зарахували", - розповів він.

Російський чиновник сподівається, що йому вдасться виконати план щодо контрактників за рахунок боржників за кредитами. "Починаємо працювати з судовими приставами, щоб вони (підказували - "ОстроВ"), де боржники у них, хто на роботу ще не влаштувався", - пообіцяв він продовжити поповнювати особовий склад окупаційного корпусу ЗС РФ.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті