У російському Бєлгороді від самого ранку гримлять вибухи

Вибухи лунають від самого ранку в російському Бєлгороді. Про це повідомив губернатор В'ячеслав Гладков у Телеграмі. 

"Ситуація в Бєлгороді продовжує залишатися напруженою. Зранку було два обстріли. ППО спрацювали", - написав він.

Згодом Гладков заявив, що буцімто на підльоті до міста "було збито кілька повітряних цілей".

"Над Бєлгородом та Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО – збито кілька повітряних цілей на підльоті до міста. Інформації про наслідки зараз немає", - заявив бєлгородський губернатор.

Близько о 05:40 у Бєлгород знову стало тривожно. Цього разу в місті спрацював сигнал повітряної тривоги нібито через "ракетну небезпеку". Гладков почав закликати росіян ховатися у безпечних місцях і не підходити до вікон.

Як повідомлялося, ввечері 2 січня в російському Бєлгороді пролунали вибухи.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті