У російському Барнаулі масштабна пожежа на меблевій фабриці поруч зі сховищем палива

У Барнаулі РФ горить меблева фабрика, площа пожежі становить 6000 квадратних метрів. Місцеві жителі скаржаться на сильний запах гару, який поширився по всьому місту, - пишуть роспабліки 29 вересня. 

«Пожежники намагаються загасити вогонь, задіявши пожежний поїзд, який привіз 122 тонни води, і побоюються, що вогонь може перекинутися на сусіднє сховище палива», - ідеться в повідомленнях.

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті