У російському аеропорту Пулково ввели обмеження на виліт і приліт літаків

У російському аеропорту Пулково на Південному Заході Петербурга ввели обмеження на виліт і приліт літаків. Про це пишуть росЗМІ 10 березня з посиланням на прес-службу аеропорту.

"В аеропорту о 17:00 Пулково для забезпечення безпеки польотів введено тимчасові обмеження на роботу", - ідеться в повідомленні.

У Росавіації також повідомляють про обмеження в Пулково. "Екіпажі повітряних суден, авіадиспетчери та служби аеропорту вживають усіх необхідних заходів для забезпечення безпеки польотів - це головний пріоритет", - повідомляє представник Росавіації в соцмережах.

Причини обмеження на виліт і приліт літаків поки не коментують. За однією з версій, - це пожежа, що палає за 2,5 кілометра від аеропорту.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті