У російського співака Газманова арештували квартири в Латвії та Італії

Російський співак Олег Газманов залишився без нерухомості в Італії та Латвії. Про це він розповів в інтерв'ю російській блогерці Альоні Жигаловій.

Газманов каже, що квартири у країнах-членах НАТО він придбав ще 15 років тому, але тепер не може продати ці активи або здати їх в оренду.

"Це моя власність в Італії, я її купив і тепер не маю права, як і в Латвії, продати цю квартиру, здати в оренду та користуватися. Цинічно змушують мене платити комуналку. У ЄС це пояснюють тим, що вони бояться, що я цю квартиру продам, а гроші направлю на підтримку СВО", - пожалівся Газманов, який регулярно брав участь у концертах на підтримку війни проти українського народу.

Як повідомлялося раніше, Канада запровадила санкції проти російських пропагандистів та артистів

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті