У російській Рязані повідомляють про вибухи. Ніби працює ППО по безпілотниках

У російській Рязані протиповітряна оборона намагається збити невідомі БпЛА. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали 27 листопада.

"Гучні вибухи чути над Рязанню. Очевидці повідомили, що збито два безпілотники над містом у Залізничному районі", - йдеться у одному  повідомлень.

"Місцеві чули звуки над залізничним вокзалом міста. Неподалік звідти розташований аеродром", - пишуть місцеві ТГ-канали.

 

За даними Телеграм-каналу SHOT, безпілотники були збиті в районі Рязанського нафтопереробного заводу. Попередньо, постраждалих і матеріальних збитків немає.

При цьому інші соцмережі пишуть, що в Рязанській області БПЛА намагався атакувати військову авіабазу Дягилево.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Донецьку повідомляють про потужний "приліт" та пожежу сьогодні ввечері.

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті