У російській Рязані батьки виступили проти уроків статевого виховання. Вимагають вчити їхніх дітей цнотливості

У російській Рязані батьки виступили проти уроків статевого виховання в школах. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Вони написали петицію на ім'я губернатора області, міністра охорони здоров'я та освіти Рязанщини.

На думку батьків знання про презервативи "провокують сексуальну нестриманість і створюють у підлітків оманливе враження, нібито використання контрацепції робить раннє статеве життя безпечним".

Батьки, які підписали петицію, переконані, що шкільне виховання має бути спрямоване на "заохочення цнотливості та на зміцнення розуміння цінностей сім'ї та народження дітей".

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті