У Родинському Покровського району 18 квітня роздаватимуть гуманітарну допомогу

У місті Родинське Покровського району 18 квітня відбудеться роздача гуманітарної допомоги усім відповідним верствам населення. Про це повідомляє Покровська міська військова адміністрація.

"Сьогодні, з 13:00 до 16:00 буде проводитись видача гуманітарної допомоги для ВПО, а також осіб з інвалідністю 1, 2 та 3 груп. Кожна людина зможе отримати по 5 хлібин і 16 консерв, наданих нашій громаді надійними партнерами - БФ "НАША СПРАВА УКРАЇНА", БФ "Team4UA" та WFP. Звертатися в адміністративну будівлю Родинського СО", - розповіли у Покровській МВА.

Як повідомлялося раніше, майже 8400 переселенців з Луганщини отримали допомогу в хабах Лисичанської громади у шести містах та поштою упродовж березня

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті