У РНБО прокоментували допомогу росії від КНДР: спроможностей стає все менше

Постачання КНДР артилерійських снарядів у росію вказує на втрачання окупантами власних спроможностей. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону 2 листопада.

"Допомога від КНДР означає, що спроможностей у російської федерації стає все менше і менше. І тому нам треба своє робити. У нас є свої партнери", - зазначив Данілов.

Також секретар РНБО наголосив, що підтримка партнерів буде продовжуватися і надалі. 

"Почали роздаватися голоси, що про нас будуть забувати. Все це - російська пропаганда. Підтримка є, підтримка була і буде. З першого дня останньої агресії 24 лютого всі заяви, зроблені лідерами провідних країн, залишаються в силі", - підкреслив Данілов.

Як повідомлялось раніше, у Білому домі заявили, що Північна Корея передала росії 1000 контейнерів з військовим обладнанням для війни проти України.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті