У РФ заявили, що внаслідок обвалення нібито "будівлі пекарні" в окупованому Лисичанську загинуло 28 осіб

У МНС росії заявили, що внаслідок обвалення нібито "будівлі пекарні" в тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області кількість загиблих зросла до 28 осіб. Про це повідомляють російські ЗМІ 4 лютого. 

"У Лисичанську триває пошуково-рятувальна операція на місці обвалення будівлі пекарні. Роботи проводилися всю ніч. Розібрано приблизно 65% зруйнованих конструкцій. Співробітники МНС Росії врятували 10 осіб. На жаль, 28 осіб, зокрема одна дитина, загинули", - заявили в МНС росії. 

Нагадаємо, раніше в "ЛНР" заявили про десятки мирних жителів, які опинилися під завалами нібито пекарні в окупованому Лисичанську.

Однак пізніше пекарня в Лисичанську, де за словами ватажка "ЛНР" під завалами перебувають десятки місцевих жителів, виявилася дорогим рестораном.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті