У РФ заявили про злиття залізниць окупованого Донбасу й окупованих територій Запорізької та Херсонської областей

У РФ завершено злиття залізниць окупованого Донбасу та окупованих територій Запорізької та Херсонської областей. Про це йдеться в повідомленні Міністерства транспорту країни-агресора.

"Завершено об'єднання залізниць нових (анексованих - "ОстроВ") регіонів Росії у складі федерального державного унітарного підприємства "Залізниця Новоросії", - зазначається в ньому.

До структури організації увійшли майно і персонал раніше створених окупантами підприємств "Донецька залізниця", "Луганська залізниця", "Херсонська залізниця", "Мелітопольська залізниця" і так званого транскордонного концерну "Залізниці Донбасу".  

На сьогодні чисельність співробітників "ЖДН" становить 15 936 осіб, що становить 72% від штатного розпису. Найбільш затребуваними є монтери колій, електромеханіки, машиністи та слюсарі.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті