У РФ заявили про створення на окупованих територіях України такого собі підприємства "Залізниці Новоросії".

Уряд РФ створив так зване "федеральне державне унітарне підприємство (ФГУП) "Залізниці Новоросії", яке об'єднає залізниці окупованих російськими військами частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Про це йдеться на сайті уряду країни-агресора.

Зазначається, що підприємство належатиме до ведення Російських залізниць, а його головний офіс буде розміщено в Донецьку.

У Кремлі сподіваються, що це "рішення дасть змогу вибудувати єдину логістику в цих чотирьох регіонах, оновити парк вагонів і локомотивів, а також створити єдину систему управління процесом перевезень".

До "Залізниць Новоросії", за версією уряду РФ, увійшли так звані "Донецька залізниця", "Луганська залізниця", "Херсонська залізниця" і "Мелітопольська залізниця".

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті