У РФ заговорили про узаконення смертної кари, депутатка держдуми запропонувала стратити терористів із "Крокуса" в Білорусі

У російській держдумі запропонували стратити терористів із "Крокуса" в Білорусі. Про це заявила депутатка Держдуми Марія Бутіна, пишуть пропагандистські російські ЗМІ 30 березня.

"Білорусь, де є смертна кара і чиї громадяни теж загинули під час теракту в "Крокусі", має таке саме право на правосуддя над тими, хто скоїв цей злочин, як і Росія", - сказала Бутіна.

Вона припустила, що "компетентні органи двох країн уже ведуть переговори про це".

Зазначається, що посольство Білорусі в Москві повідомляло, що громадянка країни є в списках загиблих унаслідок теракту в "Крокусі". Після теракту глава фракції "Единой россии" Володимир Васильєв пообіцяв "глибоко опрацювати" тему смертної кари в РФ. Лідер "Справедливой россии" Сергій Миронов заявив, що в Росії необхідно провести референдум про повернення смертної кари. Голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Андрій Клішас нагадав, що російське законодавство не допускає застосування смертної кари до терористів навіть за відсутності мораторію.

Раніше повідомлялося, що в підмосковному "Крокусі" загинули мати і дочка з окупованого Красноріченського Луганської області, їх поховали в рідному селищі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2026
20:00

«Щоб завершити війну гідним миром, потрібно захопити більше територій». Російські ЗМІ про Україну

Історія переконливо показує, що такий підхід майже завжди виявляється геополітичним самогубством - наприклад, саме атаки німецьких підводних човнів на цивільні та торговельні судна змусили США вступити у Першу світову війну.
Країна
26.08.2026
13:33

Директор ЦРУ Реткліфф у Москві, переговори з РФ і здача Донбасу – аналіз експерта

Про те, що стоїть за візитом Джона Реткліффа до Москви, чи може він стати сигналом до нового етапу переговорів, наскільки реальним є припинення бойових дій до зими - "ОстроВ" поговорив із політологом, керівником Аналітичного центру "Об’єднана...
Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Всі статті