У РФ визнали загибель в Україні ще одного генерала. Колишній комдив ВДВ командував полком "чмобіків" із Татарстану

У РФ визнали загибель в Україні генерал-майора Дмитра Ульянова. Про це йдеться у повідомленні одного з місцевих телеграм-каналів міста Іваново.

Зазначається, що він загинув у ніч проти 6 лютого. До участі у загарбницькій війні проти України Ульянов був командиром 98-ї дивізії ВДВ, гвардії генерал-майор. У 2017 році пішов у запас, а після вторгнення ЗС РФ до України очолив полк мобілізованих мотострільців із Татарстану.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті