У РФ вирішили відволікти від скандалу з відрізанням голови українському військовому фейком про українського лікаря, який оперує російських полонених без наркозу

У РФ вирішили відволікти від скандалу з відрізанням голови українському військовому фейком про українського лікаря, який оперує російських полонених без наркозу. Це випливає зі звернення такого собі Загальноросійського Народного фронту до Слідчого комітету РФ.

Російські актівісти просять порушити кримінальну справу стосовно "лікаря, який на відео зізнався в жорстоких розправах над полоненими російськими військовими".

Нібито в мережі з'явилося відео, "на якому українець, який представився хірургом польової медичної служби, повідомляє, що неодноразово вирізав внутрішні органи російським військовослужбовцям. Він також зізнається, що навмисно не використовує знеболювальні препарати, оскільки отримує задоволення від заподіяння жорстокості і відкрито закликає до подібних дій проти всіх громадян Росії".

Посилання на це відео немає, суспільного резонансу ця нібито "інформація" не набула.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті