У РФ розробників ракети "Кинджал" вже звинувачують у держзраді

У Кремлі прокоментували відео, на якому вчені з Сибірського відділення Російської академії заявили, що їхніх колег, які розробляли технології до гіперзвукової ракети "Кинджал", необгрунтовано звинувачують в держзраді. Речник путіна Дмитро Пєсков назвав "це дуже серйозним звинуваченням". Про це повідомляють російські ЗМІ 17 травня.

"Я не думаю, що Кремль може дати якусь реакціюМи, дійсно, бачили це звернення, але працюють російські спеціальні служби, вони виконують свої функції.Це дуже серйозне звинувачення. Зрозуміло, що людина може бути визнана винною лише за рішенням суду. І, звісно, під час якихось слідчих дій ми не маємо права говорити про якісь позиції", - сказав він. 

Нагадаємо, у ніч проти 16 травня РФ вперше випустила по Україні 6 аеробалістичних ракет Х-47 "Кинджал", які одночасно було знищено українською ПВО.  

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті