У РФ пропонують запустити пороми до Бердянська та Маріуполя

Росіяни пропонують запустити пороми між окупованими територіями Донецької та Запорізької областей та материковою частиною РФ, "щоб уникнути транспортного колапсу". Про це заявив голова комітету Радфеду з економічної політики Андрій Кутепов, - повідомляють росЗМІ.

"Враховуючи існуючий стан та поточні перспективи розвитку перевезень внутрішніми водними шляхами, які не повною мірою відповідають інтересам сталого соціально-економічного розвитку Росії та забезпечення національної безпеки країни, а також відсутність системного підходу до модернізації та відновлення даної галузі, з метою вирішення питань для забезпечення сприятливих умов життя населення пропонується: розглянути питання про вантажне поромне сполучення та відновлення пасажирських перевезень на територіях з Бердянським та Маріупольським портами", - йдеться у листі, який був направлений помічнику президента РФ Максиму Орєшкіну.

За словами голови комітету Радфеду з економічної політики Андрія Кутепова, "важливо відновити вантажне та пасажирське поромне сполучення між портами нових територій та Ростовською областю, Краснодарським краєм, щоб уникнути транспортного колапсу".

Також, зазначив він, необхідно створити транспортні коридори "із возз'єднаних територій" до Криму.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Мелітополі рашисти вивозять вирубаний ліс у бік Криму.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті