Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Конфісковувати приватизовані квартири у незаможних росіян запропонував голова комітету Торгово-промислової палати з підприємництва у сфері ЖКГ Андрій Широков. Його ідею озвучили російські ЗМІ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Приватизація в Росії, за його словами, породила "клас жебраків-власників", які не в змозі оплачувати утримання та обслуговування свого житла.
Голова комітету запропонував на добровільній основі забирати у незаможних росіян квартири з приватної власності в муніципальну. На його думку, це благотворно вплинуло б на розвиток економіки країни, оскільки після приватизації залишилася велика кількість малозабезпечених власників житла, які не мають коштів на обслуговування і ремонт будинку.
"Можна (на добровільних засадах, за рахунок економічних стимулів) деприватизувати частину квартир, створити сегмент орендного субсидованого житла - насамперед, для малозабезпечених. Так, володіти ним буде муніципалітет, але він нестиме і всю відповідальність за його утримання", - пропонує Широков.
Голова комітету вважає, що за поточного рівня економіки 60% громадян мають жити в орендованому житлі, а не у власних квартирах.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту