У РФ поскаржилися на атаку безпілотників, унаслідок якої в Курській і Бєлгородській областях зникло світло

Російське міністерство оборони звинуватило Україну в атаці дролнами Білгородської та Курської областей, унаслідок якої деякі населені пункти залишилися без електроенергії. Про це повідомляє міноборони РФ.

Зазначається, що вночі російські сили ППО нібито знищили два безпілотники над територією Білгородської області, ще один БПЛА був перехоплений над територією Курської області. Зранку РФ заявила про нібито збиття ще одного дрона над Білгородщиною.

Водночас губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що дрони нібито атакували село Ясні Зорі Білгородського району. Внаслідок цього пошкоджено покрівлю будівлі сільгосппідприємства, там сталося загорання.

Також губернатор Курської області Олексій Смірнов каже про обстріл селища Коров'яківка Глушківського району. 

"Внаслідок пошкодження електричного обладнання немає світла у кількох населених пунктах. Ремонтні роботи будуть проведені коли дозволить обстановка", - додав він.

Як повідомлялося, у Бєлгородській області РФ після атак більш ніж 20-ма дронами згоріли два КамАЗи, пошкоджено лінії електропередач. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті