У РФ планують до осені роздати свої паспорти в "ДНР/ЛНР", Херсонській і Запорізькій областях

МВС Росії планує до осені завершити процес видачі паспортів жителям окупованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це повідомила начальник управління з питань міграції МВС РФ Валентина Казакова, - передає ТАСС. 

"Усіх ми визнаємо громадянами РФ із 30 вересня, але після складення присяги... Крим ми документували протягом двох із половиною років", - сказала вона, зазначивши, що документування мешканців планується "завершити до 1 вересня".

Як повідомлялося, у Старобільську на Луганщині росяіни виселяють людей з власних осель у випадку відмови від російського громадянства.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті