У РФ після удару безпілотника і пожежі припинив роботу Куйбишевський НПЗ

У РФ Куйбишевський нафтопереробний завод (КНПЗ), що належить "Роснефти", вимушено зупинив після пожежі обидві установки первинної переробки нафти, таким чином повністю припинивши виробництво. Про це заявили 28 березня два джерела в галузі, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

У повідомленні нагадується, що загоряння на КНПЗ, яке виникло минулої суботи через атаку безпілотника, пошкодило первинну установку. Однак потім завод був змушений зупинити і другу установку первинної переробки нафти. За словами одного з джерел, вона не була зачеплена під час атаки, але не змогла продовжувати роботу, оскільки технологічно пов'язана з пошкодженою першою. 

За розрахунками агентства Reuters, загальна продуктивність установок первинної переробки нафти, що перебувають на аварійному простої після зовнішнього впливу, станом на 25 березня дорівнювала 124.580 тонн на добу, що становить 14% від сумарної потужності діючих первинних установок на НПЗ РФ.

Як повідомлялося, Куйбишевський НПЗ у РФ зупинив нафтопереробну установку після удару БПЛА.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті