У РФ перестали працювати сайти судової системи

Сайти російських судів не працюють через «інцидент інформаційної безпеки», відновити доступ планують не раніше 18 жовтня.  Про це повідомляють російські ЗМІ 9 жовтня.

Як стало відомо «Фонтанке», судовий департамент при Верховному суді РФ розіслав головам судів інших інстанцій повідомлення, у якому повідомляють, що 7 жовтня стався «інцидент інформаційної безпеки», унаслідок якого система і перестала працювати.

З листа випливає, що не працюють сайти федеральних арбітражних судів на домені arbitr.ru, телефонія арбітражних судів на платформі Microsoft Lync, портал ДАС «Правосуддя» (там розміщено сайти судів загальної юрисдикції), а також служба електронної пошти ДАС «Правосуддя».

Прес-служба петербурзьких судів 8 жовтня заявила, що сайти на домені sudrf.ru недоступні «у зв'язку з позаплановими технічними роботами».

Як повідомлялося, кіберфахівці ГУР атакували понад 800 серверів у РФ за 4 дні, усі дані видалено без можливості відновлення. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті